Рівняння гармонічних коливань має вигляд: х=2cos4πt, де всі величини задані в системі СІ. Визначте

амплітуду, циклічну частоту та період цих коливань.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ:

Объяснение:

х=2cos4πt

Амплитуда А = 2 м

частота ω = 4п рад/с

период T = 2*п / ω = 2*п / (4*п) = 0,5 с.