Тіло за 12с зробило 8 коливань визначте період коливань​


Ответы на вопрос

Отвечает Югрин Даниил.

Ответ:

Т = t/N

T = 12/8 = 3/4c = 0,75c

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

N - кількість коливань

t - час