відрізок BD є висотою рівнободреного трикутника ABC, AB=BC, кут ABC=34°, AD=8см.знати кути DBC, ABC

І основу AC​

Ответы на вопрос

Отвечает Обласов Максим.

Ответ:

1) BD - бісектриса, кут ABD = куту DBC = 34

2) Кут ABC = куту ABD + кут DBC= 34+34=68

3) BD - медіана, AD=DC=8

AC=AD+DC= 8+8=16

Объяснение: