У цеху працювало 400 робитникив. чоловіки становлять 75% усих робитникив . скильки жінок працює в

цеху ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ден.

Ответ:

100 жінок

Объяснение:

1) 400 • 75% : 100% = 300 (роб.) — чоловіки.

2) 400 - 300 = 100 (роб.) — жінки.

Відповідь. 100 жінок.