Задача: Який зріст має хлопчик, якщо стоячи під фонарем висотою 3,5 метра заввишки на відстані 2,5

метри він відкидає тінь 1,3 метра срочно!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дина.

Ответ:

Объяснение:

дано H=3,5

а=2,5 м

b=1,3 м

h- ?

1) из подобия треугольников   H/(a+b)=h/b

h=H*b/(a+b)=3,5*1,3/2,8=1,625  м= 1 м 62.5 см

ответ h=1,625 м