Скільки можна нааантажити шлакоблоків розміром 20 см на 20 см на 40 см на вантажівку

вантажопідйомністю 117,6 кН якщо їх густина1,6 г на см 3. Будь ласка допоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Тишик Артем.

Ответ:

468 штук

Объяснение:

117,6 кН=117600 Н; 1,6 г/см3=1600 кг/м3; 20 см=0,2 м; 40 см=0,4 м

Объем шлакоблока: V=a*b*c, m=po*V, тогда масса равна m=po*a*b*c

F=m*g, m=F/g

Грузоподъёмность: m=117600 H/9,8 H/кг=12000 кг

Масса шлакоблока: m=1600 кг/м3*0,2 м*0,2 м*0,4 м=25,6 кг

Количество шлакоблоков: 12000 кг/25,6 кг=468 штук