Скільки будівельних цеглин розміром 24х10х6 см можна перевести автомобілем вантажопідйомністю 3т?

(густина цегли = 1500 кг/см кубічний) ПОМОЖИТЕЕЕЕ ПОМОЖИТЕЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Старицын Егор.

Ответ:

V=0.25*0.1*0.06=0.0015м3                                                                        масса= плотность*обьем = 1600кг/м3*0,0015м3=2,4кг                                        Сила тяжести =м*g=2,4кг*10кг/н=24н                                                                  F=P    вес тела=24н   сли тяжести = 24н

Объяснение: