2. Скільки можна навантажити шлакоблоків розміром 40см*20см*20см на вантажівку вантажопідйомністю

117,6 кН, якщо їх густина 1,6 г/см3? Срооочно пожалуста!

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Александр.

Объяснение:

Дано:

0,04*0,02*0,02 м

густина=1,6 г/см^3=1600 кг/м^3

F=117,6 кН

g=10

---------------

n=?

----------------------------------------------------

густина=m/v    m=густина*V

V=0.04*0.02*0.02=0.000016=16*10^-6 m

m=1600*16*10^-6=0.0256

n=F/mg= пощитайте саме