Тіло здійснює коливання вздовж осі Ох, його координата х змінюється з часом згідно із законом

х=0,2sin0,63t(м). Чому дорівнюють амплітуда і період коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Трохименко Никита.

Ответ:

Объяснение:

A=0.2 м

ω=0,63=2*π/Т

T=2*π/0.63=2*3.14/0.63≈10 c   (9.968 c)

===============================