Пожалуйста помогите! В однорідному електричному полі з напруженістю з напруженістю 6кВ/м

переміщується заряд 9нКл. Знайти переміщення заряду, якщо було здійснено роботу 2,7мкДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Бельчикова Мария.

Ответ:

Объяснение:

дано E=6000 В/м

q=9*10^-9 Кл

A=2,7*10^-6 Дж

Δd- ?

так как A=EqΔd

Δd=A/Еq=2,7*10^-6/9*10^-9*6*10^3=2,7/54 =0,05 м=5 cм

===========

ответ Δd=5 cм