Терміново!!!!!! В однорідному електричному полі з напруженістю 5 * 10⁴В/м перемістили заряд

+2*10‐⁹Кл на відстань 10см. Визначіть роботу зовнішньої сили виконвну під час переміщення цього заряду.

Ответы на вопрос

Отвечает Поволоцкий Александр.

V = Ed

V - потенціал, E - напруженість електричного поля, d - відстань між точками.

Підставивши відомі значення, отримаємо:

V = 5 * 10⁴ В/м * 0,1 м = 5000 В

A = q * (V₂ - V₁) = 2 * 10⁻⁹ Кл * (5000 В - 0 В) = 0,01 Дж.

Дано підстав сам.