Велосипедист перші 30 км проїхав за 1,5 год, а наступні 20 км – за 30 Чому дорівнює середня

швидкість руху велосипедиста на всьому шляху даю 15 балов, пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Саша.

Ответ:27.5 км/год

Объяснение:

V= 30*1,5+20*0,5=45+10=55 км всього шляху

t= 1,5+05=2 год

V= 55/2=27,5 км/год