Стала розпаду радіоактивного Цезію-137 дорівнює 7,28-10с . скільки атомів Цезію-137 міститься в

радіоактивному препараті, якщо його активність складає 182 БК? Дуже потрібно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полянских Маша.

Дано:

λ=7,28∙10^-10 с^-1

A=182 Бк

___________________

N - ?

Розв’язання:

A = λN => N = A/λ;

N = 182/7,28∙10^-10 = 25∙10^10

Відповідь: N = 25∙10^10 атомів.