радон 222 86 послідовно зазнав двох альфо і двох бета частинок.Ядро якого елемента є продуктом цих

розпадів​

Ответы на вопрос

Отвечает Медеубай Дана.

α розпад - виділення ⁴₂He

β розпад - виділення електрону ⁰₋₁e

Запишемо реакцію розпаду:

^{222}_{86}Rn \longrightarrow ^A_ZN + 2 \: ^4_2He + 2 ^0_{-1}e\\\\86 = Z + 2*2 + 2* (-1)\\Z = 86 - 4 + 2 = 84

Оскільки нас цікавить лише елемент, то ми знаходимо лише протонне число.

Оскільки протонне число 84, то потрібний нам елемент - Полоній

Відповідь: Полонія