Під дією сили 16Н пружина розтягувалася на 4 см. Яка сила виникає внаслідок розтягування цієї

пружини на 50мм?​ 1. 12Н2. 16Н3. 18Н4. 20Н

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

F=k×x1

k=4H/cm

F2=k×x2=4×5=20 H