Da 11. Avtomobil tinch holatidan 5 m/s tezlanish bilan harakatlana boshlab, 4 sdavomida qancha

yoʻlni bosib oʻtadi? Shu vaqtda u qanday tezlikka erishadi?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Слава.

Vo=5m/s

t=4s

S-?

S=Vo×t=5×4=20

Вот ответ сам напишешь.