Поможіть пж 40 балів До ділянки кола з послідовно з*єднаними резисторами ,опір яких 3 Ом та 2 Ом,

підключили вольтметр  і він показав 15 В. Обчисліть силу струму на даній ділянці. Відповідь подайте у вигляді лише цілого числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Еспаев Ыбырай.

Ответ:

Объяснение:

Rобщ=R1+R2=3 Ом+2 Ом=5 Ом

I=U/R=15 В/5 Ом=3 А