Допоможіть ДАЮ 30 БАЛІВ При температурі 10°С і тиску 0,5 атм повітря займає об’єм 5л. Яким буде

об’єм повітря при тиску 1,5атм і температурі 300К?​

Ответы на вопрос

Отвечает Меняйло Даша.

Ответ:

T1-77+273-350 К, Т2= 27+273= 300K, V2= 6

Л, p-const. V1-? При р-сonst маємо: V1N2=TT/T2, V=T1V2/

Розвязування.

Т2, V1= 350*6/300 = 7 л.