1.Знайти об'єм який займає 12 г азота N2 при тиску 3,04 МПа і температурі 0°С? 2.Знайти вагу

повітря яке займає об'єм 150л при температурі 288К і тиску 150 кПа 3.Знайти густину вуглекислого газу СО2 при тиску 93,3 кПа і температурі 250К.

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

1.  pV=\frac{m}{M} RT ;

 V=\frac{mRT}{pM}

V=0.012*8.31*273/(3.04*10^6*14*2)=0.32 *10^-6 м³=0,32 мл;

2. P=mg;

 pV=\frac{m}{M} RT ;

 m=\frac{pVM}{RT}

m=150 000* 0,15 *0,029/ (8,31* 288)=0.27 кг;

P=mg=0.27*10=2.7 Н;

3.  pV=\frac{m}{M} RT ;

ρ =\frac{m}{V}

ρ=pM/ (RT)=93300*0.044/(8.31*250)=1.98 кг/м³