ДАЮ 70 БАЛОВ! Два однакових заряди розташовані на відстані 10см та відштовхуються із силою

81міліНьютон. Яка величина цих зарядів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мушкет Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = q₂ = q

r = 10 см = 0,10 м

F = 81 мН = 81·10⁻³ Н

_________________

g - ?

По закону Кулона:

F = k·q₁·q₂ / r²

или:

F = k·q² / r²

Тогда:

q² = F·r² / k

или

q = r·√ (F/k)

Находим:

q = 0,10·√ ( 81·10⁻³ / (9·10⁹) ) ≈ 300·10⁻⁹ Кл  

или  300 нКл