⦁ Оберіть правильне співвідношення між кількістю теплоти Q1, яку отримало робоче тіло від

нагрівника, кількістю теплоти Q2, яку передано охолоджувачу, та корисною роботою А для теплової машини, ККД якої 25%. А А=0,75Q1 Б Q1=0,25Q2 В Q2=0,75Q1 Г А=0,25(Q1+Q2)

Ответы на вопрос

Отвечает Куфель Роман.

Ответ:

В Q2=0,75*Q1

Объяснение:

0.25=(Q1-Q2)/Q1=1-Q2/Q1

Q2/Q1=0.75

Q2=0.75*Q1

================