У процесі робити ідеальної теплової машини за деякий час робоче тіло дістало від нагрівника

8,38*10*3 дЖ і 80 % цієї теплоти передало холодильнику.Визначити ККД машини і роботу виконану машиною

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
1) КПД тепловой машины η=(Qн-Qх)/Qн
Qн= 8,38*10³Дж,   Qх=0,8*8,38*10³Дж=6,7 *10³Дж
η=(8,38*10³ -6,7*10³)/ 8,38*10³=0,20 или 20%
2) η = А / Qн , значит А=η*Qн =0,2*8,38*10³ =1676Дж =1,676 кДж