Якою є маса тіла якщо його вага дорівнює 75кН памагите плиз


Ответы на вопрос

Отвечает Исламова Элина.

Ответ:

1Н=0,1кг

10Н=1кг

1кг=10Н

75Н/10=7,5

Його маса тіла = 7,5 кг

(: Відміть будьласка як кращій як що це не вашко для тебе (:

Отвечает Сливкина Анастасия.

Дано:

P = 75 кН = 75×10³ Н = 75×1000 Н = 75000 Н

g ≈ 10 Н/кг

m - ?

P = mg

m = \frac{P}{g} = \frac{75000 H}{10 H/kg} = 7500 кг