Знайдіть масу та об’єм тіла, яке повністю занурене у мастило і на нього діє архімедова сила 180Н.

Густина тіла 3000кг/м3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадров Александр.

Ответ:

об’єм - 0,02

масу - 60 кг

Объяснение:

1) F арх =  pgV = 900 * 10 * V = 180

V = 180 : (900 * 10) = 0,02 м2

2) m = pV = 3.000 * 0,02 = 60 кг