5. До розчину масою 240 г з масовою часткою гліцеролу 2, 5 % додали гліцерол масою 10 г. Обчисліть

масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Никита.

Ответ:

Объяснение:

240*0,025=6 г глицерина в первоначальном р-ре

6+10=16 г глицерина стало

240+10=250 г р-ра стало

16/250=0,064 или 6,4%  массовая доля в полученном р-ре