Визначте довжину ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,25 мм2. якщо його опір становить

4,4 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Бекейкин Сергей.

Ответ:

Объяснение:

R = \dfrac{\rho l}{S} \Rightarrow l = \dfrac{RS}{\rho} = \dfrac{4.4 * 0.25}{1.1} = 1~m