Якої висоти стовпчик мильного розчину може бути у відкритому з обох боків капілярі діаметром

1мм? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лиля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d = 1 мм = 1·10⁻³ м

σ = 40·10⁻³ Н/м - коэффициент поверхностного натяжения мыльной воды

______________

h - ?

h = 4·σ / (ρ·g·d)

h = 4·40·10⁻³ / (1000·10·1·10⁻³) = 0,016 м      или     16 мм