Опір алюмінієвого провідника 100 ом. який опір срібного провідника такого самого розміру? питомі

опору алюмінію та срібла відповідно 0,028 і 0,016. Через дано пожалуйста ​ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзина Аня.

Ответ:

57 Ом

Объяснение:

Rа=100 Ом    pa=0.028 Ом*мм²/м    pc=0.016 Ом*мм²/м    Rc=?

===

R=p*L/S

L/S=Ra/pa=Rc/pc

Rc=Ra*pc/pa=100*0.016/0.028≈57 Ом

==========================