З яким прискоренням рухається тіло, якщо його маса 400г, а сила, що приводить до руху, 2 Н?​


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева София.

Ответ:

a = 5 м/с^2

Объяснение:

Використаємо другий закон Ньютона:

F = ma

a = F/m = 2Н / 0.4 кг = 5 м/с^2