Помогите решить уравнение y+13=6y+8;y+ = ..... +8;​


Ответы на вопрос

Отвечает Чупак Влад.

Ответ:

у+14=6у+8

у-6у=8-13

-5у=-5

у=1

Отвечает Клишина Александра.

Відповідь:

У=1

Пояснення:

Переносимо невідомі вліво відомі вправо і вирішуєм лінійне рівняння