визначте виштовхувальну силу яка діє на скляну кулю об'ємом 0.04м3,якщо вона занурена у воду на 3/4

свого обєму

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.

Fарх=рgV=1000*10*3/4*0,04=400*3/4=300 H