В освітлювальну мережу кімнати ввімкнені паралельно дві електричні лампи, опiр яких 200 і 300 Ом.

Напруга в мережі 220 В. Визначте силу струму в кожній лампі, силу струму в підвідних проводах, загальний опiр обох ламп.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Александр.

Ответ: 1,1А; 0,7А.

Объяснение: по закону Ома I=U/R;

Сила тока на первой лампе I=220/200=1,1А

Сила тока на второй лампе I=220/300=0,7А