Розв'язування задач 2. В освітлювальну мережу кімнати ввімкнені паралельно дві електричні лампи,

опір яких 200 і 300 Ом. Напруга в мережі 220 в. Визначте силу струму в кожній лампі, силу струму в підвідних проводах, загальний опір обох ламп. Если можно с дано .​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Максим.

Ответ: 1,1А; 0,7А4 1,8А; 122,2 Ом

Объяснение:

Дано:

R1=200 Ом

R2=300 Ом

U=220В

-------------------

I1-?; I2-?; I-?;

R-?

I1=U/R1=220/200=1,1А

I2=U/R2=220/300=0,7А

I=I1+I2=1,1+0,7=1,8А

R=U/I=220/1,8=122,2 Ом