В освітлювальну мережу кімнати ввімкнено паралельно дві електричні лампи, опір яких 200 і 300 Ом.

напруга в мережі 220 В. визначити силу струму в кожній лампі, силу струму в подвійних проводах, загальний опір двох ламп. ТІЛЬКИ МОЖНА ЩОБ БУЛО ЗАПИСАНО З ДАНО І ЩО ПОТРІБНО ЗНАЙТИ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Алёна.

Ответ: 1,1; 0,7; 1,1А

Объяснение: по закону Ома I=U/R;

Сила тока в первой лампе I=220/200=1,1А

Сила тока во второй лампе I=220/300=0,7А

Сила тока в подводящем проводе равна сумме токов на каждой лампочке Iобщ=1,1+0,7=1,8А