Під дією сили 100 H тіло рухається рівномірно так, що його координата змінюється за законом

х=10+5t². Яка маса тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

Ответ:

Объяснение:

х=10+5t²

m=?

a = 5*2 = 10 м/с^2

m = F/a = 100 / 10 = 10 кг.