Хлопчик виїхав на лижах на снігову галявину. Ширина лиж дорівнює 10 см, а довжина дорівнює 1,5 м.

Сніговий пласт витримує тиск 2кПа , якою має бути максимальна маса хлопчика щоб він не провалився в сніг? Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Давление на снег  р = F/S, где F = m*g - сила тяжести лыжника массой m, g=9.8 м/с^2 - ускорение свободного падения.

Площадь S = l*d = 1,5 м * 0,1 м = 0,15 м^2.

Отсюда m = (p*S)/g = (2000 Па * 0,15 м^2)/9,8 м/с^2 = 30 кг

Пояснення: