Срочно помог ите даю 20 баловПо поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому

прикладають силу 4 Н. Яку швидкість має брусок, якщо за 12 секунд здійснено роботу 4,8 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Алексей.

Ответ:

0.1 м/с

Объяснение:

Швидкість тіла яке рухаєттся рівномірно:

                                                   V=S/t;

Так як робота при незмінній швидкості:

                                                   A=F*S;

Звідки:

                                             S=A/F=4.8/4=1.2 метри

Підставляємо в першу формулу:

                                              V=1.2/12=0.1 м/с