Тіло вільно падає без початкової швидкості з висоти 80м Яке й переміщення за останню секунду

падіння​​

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.

Ответ:

35м

Объяснение:

H=gt²/2

t=√(2H/g)=√160/10=√16=4 c

За три секунди тіло пролетить

р=gt₁²/2=10*9/2=45 м

80-45=35 м