ОЧЕНЬ СРОЧНО---- тіло вільно падає без початкової швидкості з висоти 80 м яке його переміщення за 2

останні секунди падіння

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Игорь.

Ответ:

60 метрів.

Объяснение:

Висота з якої падає тіло H=gt²/2, звідки весь час падіння:

t=(√2H)/g=2 секунди.

h₁ переміщення яке пройде тіло за час t-2 cекунд h₁=g(t-2)²/2=20 метрів.

Невідоме переміщення h₂ є різниця між повним переміщення H та h₁ так як H=h₁+h₂, тому h₂=H-h₁=80-20=60 метрів.