Гепард масою 75 кг розвиває швидкість 30 м/с. Яку кінетичну енергію він має під час бігу? СРОЧНО

ДАЮ 40 БАЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пихалёнок Екатерина.

Ответ:

w =  \frac{m \times v {}^{2} }{2}  =  \frac{75 \times 30 {}^{2} }{2 }  = 33750