Гепард масою 75 кг розвиває швидкість 30 м/с. Яку кінетичну енергію він має під час бігу?


Ответы на вопрос

Отвечает Шегера Дмитрий.

Ответ:

Eкин. = (mv×v)/2 >>> Eкин.= (75×30×30)/2 = 33750 Дж