Яку потужність розвиває штангіст, якщо штангу масою 250 кг він піднімає на висоту 140 см за 0,7 с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллин Артур.

Ответ:

N=5 кВт

Объяснение:

А=FS=mgS=250*10*1,4=3500 Дж

N=A/t=3500/0,7=5000 B=5кВт