3. Яку потужність розвиває штангіст, якщо штангу масою 125 кг вінпіднімає на висоту 70 см за 0,3

с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Алексей.

Ответ:N=A/t

A=mgh. N=mgh/t=125•10•0.7/0.3=2900 Вт

Объяснение: