5.Яку потужність розвиває людина, якщо вона, за 5 хв виконує, роботу в 21 кДж? 6.Яку середню

потужність розвиває людина, яка за 15 с піднімає відро води масою 12кг з колодязя глибиною 20 м? 7. За допомогою підйомника автомобіль масою 2 т підняли на висоту 2 м. Визначте виконану під час цього роботу, якщо ККД підйомника становить 80 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Харевский Макс.
5) P=A/t;   P=21 000/5*60=70(Вт);
6) P=A/t;   A=F*L;  F=P=mg;  P=mgL/t=12*10*20/15=160(Вт)
7) A=F*L*η;  F=P=m*g;  A=m*g*L*η=2000*10*2*0,8=32 000(Дж)=32кДж.