Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо опір ділянки становить 4,2 кОм, а сила струму в

ньому дорівнює 0,3 А

Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Таня.

Ответ:

U= I*R=0.3*4200=.., B

vv:vvvvvvvvvvvvvvvvvv