Площа малого поршня гідравлічної машини 20 см2, великого — 4 дм2. Визначте силу, яка діє на поршень

більшої площі, приклавши до малого поршня силу 200 Н. Відповідь запишіть у кН. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Вадим.

Ответ:

4 кН

Объяснение:

S1=20 см²   S2=400 см²    F1=200 H     F2=?

===

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=200*400/20=4000 H

=====================