Нагріваючи в котлі 3000 л води, спалили 40 кг кам'яного вугілля. До якої температури нагрілася

вода, якщо початкова температура її дорівнювала 10 °C, а ККД топки 60% ? (15 балів) Напишіть будь ласка ДАНО

Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Никита.

Ответ:Q1=qm1=29*10^6*40=1180*10^6Дж

нагрев воды от 10С

Q2= cm (t2-10)=4200*3000(t2-10) =12,6*10^6(t2-10)

кпд=Q2/Q1*100%

0,6=12,6*10^6(t2-10) /1180*10^6

0,6*1180/12,6=t2-10

t2=0,6*1180/12,6+10

t2=46,19C

воду можно нагреть до 46,19 градусов Цельсия

Объяснение: