Тепловоз, маса якого m=100т, наближається зі швидкістю V1=4 м/с до нерухомого потяга масою

m2=1200т. З якою швидкістю рухатиметьсяпотяг після зчеплення з тепловозом?(Записати лише числове значення)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шибаков Александр.

Ответ:

M*V1=(M+m)*V

m=M*(V1-V)/V=1,8*10^5*(0,5-0,4)/0,4=0,45*10^5 кг

Объяснение: