На тіло що повністю занурене у нафту діє виштовхувальна сила 8H. Яка архімедова сила діятиме на це

тіло якщо його занурити у воду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Андрей.

Ответ:

Объяснение:

F = ρgV

ρкеросина= 0,8 г/см³= 800 кг/м³

V= F/ρg= 8/800*9,8=8/7840=0,001 м³

Подставляем вместо плотности керосина плотность воды

F = 9,8*1000*0,001=9,8Н