Визначте прискорення вільного падіння на Меркурії, маса якого становить 3,36·1023 кг, а радіус –

2440 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ваня.

Ответ:

3.76м/с^2

Объяснение:

F = G*m*M/ R² = m*gмерк. (сократим массу с двух сторон) ->gмерк =G*M/ R² = 6,67*10^-11 * 3.36*10^23 / 224*224 * 10^8 = 3.76 м/с^2